ADANIŞ MÜHENDİSLİK

tecrübeli ve bilgili teknik kadrosuyla, kurulumundan önce ve sonrasında sektöründe çözüm ortağı olan, gerçekleştirdiği projelerle özgün olan ve kalitesini sürekli artıran, değişen teknolojik gelişmeleri dikkate alarak bunu çalışmalarına yansıtan, yenilikçi yapısıyla güvenilirliğini herkese kanıtlayan, daima ileri hep ileri ilkesiyle hareket eden bir firma konumuna gelmiştir.

Çözüm Üretip, Değer Katıyoruz

Firmamız yıllardır mühendislik, enerji ve elektrik gibi sektörlerde faaliyette bulunmakta ve sektöründe deneyimli, azimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize, yatırımcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Vizyonumuz

  • İleri teknoloji ve mühendislik bilgisini verimliliğe dönüştüren, yenilik ve gelişmelere her zaman açık bir mühendislik şirketi olmaktır.
  • AR-GE ve yenilik faaliyetlerine çok büyük önem veren, verimli çalışan, maliyetleri minimum düzeye indirerek müşterilerin menfaatini düşünerek tecrübeli çalışanları ile hızlı ve doğru çözüm sunan, müşterilerin beklentilerini karşılayarak hizmet kalitesini en üst düzeyde tutarak örnek alınan bir şirket olmayı hedeflemektedir.
  • Amacımız Mühendislik etiğine bağlı kalarak uygun ve ekonomik çözümler üreterek hizmet verdiğimiz siz değerli müşterilerimizi memnun etmektir

Misyonumuz

  • Hedefleri doğrultusunda iş ortaklarının güvenini kazanmış, beklentilerin üstünde hizmet kalitesi sunmakta olan, teknolojiye ve mühendislik sektörüne katkı sağlayan, kurumsallığı ve kalitesi ile tercih edilen, genç mühendislerin referans gösterdiği sektöründe öncü bir marka olmaktır.