Paratoner Tesisat Kurulumu & Raporlama Hizmeti

Konusunda uzman kadromuz ve yılların verdiği deneyimle paratoner tesisatı kurulumu, raporlama hizmeti vermekteyiz. Projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 506 024 6705

 

Adanış Mühendislik

Firmamız konusunda uzman kadrosuyla yerinde fizibilite çalışmaları kapsamında TEDAŞ Şartnamesi, Yerel Elektrik Dağım Şirketleri Şartnameleri, Organize Sanayi Bölge Müdürlükleri şartnameleri ve yürürlükte ki şartnameleri dikkate alarak tesislerinizin projelendirme çalışmalarını en uygun maliyet analizi kapsamında oluşturmaktadır.

 

Hizmetlerimiz

  • Paratoner havadaki elektrik yükünü toprağa aktarmayı amaçlayan bir araçtır. Tesisiniz için belirlenen standart çaplarda paratoner sistemi kurulmaktadır. Bu sistem için uzman kadromuz yerinde çalışma yapıp projelendirme tarafınıza sunulmaktadır. Sizlerin onayı dâhilinde tesis kurulmakta ve ölçüm değerleri ile birlikte raporlama oluşturulmaktadır. 

 

 

Çözüm Üretip, Değer Yaratıyoruz

Firmamız yıllardır mühendislik, enerji ve elektrik gibi sektörlerde faaliyette bulunmakta ve sektöründe deneyimli, azimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize, yatırımcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Hizmetlerimiz

Enerji, Trafo, İç Tesisat Projelendirme

Enerji Nakil Hattı Projelendirme & Topraklama Ölçüm

Güneş Enerji Santrali (GES) Kurulum & Kurulum Sonrası Bakım&Onarım

Topraklama Sistemi Kurulum & Topraklama Ölçüm

Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu

Paratoner Tesisat Kurulumu & Raporlama

Elektrik & Enerji Danışmanlık